Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży hutniczej i stoczniowej.
Specjalizujemy się w produkcji części zamiennych dla morskich i śródlądowych jednostek pływających. Posiadamy również doświadczenie w produkcji różnego rodzaju konstrukcji stalowych i części mających zastosowanie w instalacjach lądowych. Całość produkcji wykonywana jest z atestowanych i sprawdzonych materiałów hutniczych oraz zgodnie z przyjętymi normami dla danej jednostki pływającej lub instalacji lądowej.
Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem statków w części zamienne i urządzenia pokładowe.
Przeprowadzamy konserwacje i naprawy elementów wyposażenia pokładowego oraz elementów instalacji lądowych. Wychodząc na przeciw naszym klientom urządzenia przeznaczone do konserwacji i regeneracji odbieramy i dostarczamy osobiście na wskazane miejsce.


Świadczymy usługi w zakresie obróbki materiałów hutniczych a w szczególności:


- usługi spawania, usługi tokarskie, usługi cynkowania i galwanizowania,  usługi cięcia na wymiar.
- wykonanie konstrukcji stalowych lub elementów zgodnie z zapotrzebowaniem i zamówieniem klienta.

Zajmujemy się handlem materiałami hutniczymi w różnych wymiarach i gatunkach. W naszej ofercie handlowej znajdą Państwo takie materiały hutnicze jak:


- rury, blachy, pręty, kształtowniki


Stawiając na zadowolenie naszego klienta staramy się aby zakupione materiały hutnicze spełniały wszelkie przyjęte normy i wymagania techniczne zgodne z ich przeznaczeniem. Na życzenie Klientów załączamy atesty lub wyniki badań laboratoryjnych potwierdzające skład surowca.
Dysponujemy zapleczem transportowym co daje nam możliwość dowozu towaru w miejsce wskazane przez klienta zarówno na terenie kraju jak i za granicę.
Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

witamy  |  o nas  |  oferta  |  kontakt i lokalizacja  |  galeria